Placebo - The Never-ending Why

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:07
Data dodania: 19.09.2010 15:59:58
Rozmiar pliku: 5,66 MB
Tagi: Placebo, The Never, ending Why
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Placebo_-_The_Never-ending_Why.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej pięć i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i siedem sekund. To jeden z wielu utworów autorstwa Placebo, którego nazwa to The Never. Utwór, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Do tego kawałka nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku audio Placebo - The Never-ending Why. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe płyty, które w jednej chwili zdobywają serca słuchaczy. Tak samo jest, jeśli chodzi o The Never, wykonywanym przez Placebo. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pozostawmy zdania innych za sobą, bo pewnie pragniesz poznać Placebo - The Never-ending Why? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać w tyle w dziedzinie tego, co jest modne w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o The Never, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Placebo? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnego kawałka z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych kawałków na różnych, nie całkiem bezpiecznych serwisach - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej potężnie pojemnej bazy przebojów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Placebo - The Never-ending Why, otrzymasz wyniki, z których przejdziesz wprost do strony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Ciebie. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Dlatego najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę proste, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, wspaniałymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj