Marilyn Manson - Rock is Dead

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:11
Data dodania: 19.09.2010 16:02:19
Rozmiar pliku: 2,92 MB
Tagi: Marilyn Manson, Rock is Dead
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Marilyn_Manson_-_Rock_is_Dead.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej dwa i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i jedenaście sekund. Jest to piosenka tytułem "Rock is Dead", której autorem jest Marilyn Manson. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Do dziś żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku mp3 Marilyn Manson - Rock is Dead. Nikt jeszcze nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Marilyn Manson - Rock is Dead. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Marilyn Manson jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak reszta artystów - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Rock is Dead, znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć ulubione utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz obawiać się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tu utwory są całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj znajduje się wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, dobrym wyborem jest Rock is Dead, autorstwa Marilyn Manson. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Marilyn Manson - Rock is Dead i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Marilyn Manson nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj