Laser Dance - My Mine

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:18
Data dodania: 19.09.2010 18:36:48
Rozmiar pliku: 6,06 MB
Tagi: Laser Dance, My Mine, laser, dance, my, mine
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Laser_Dance_-_My_Mine.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który teraz masz uruchomioną to sześć i sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na pięć minut i osiemnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "My Mine", której wykonawcą jest Laser Dance. Plik mp3, który aktualnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, byś takowy dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie ściągnął nigdy utworu muzycznego Laser Dance - My Mine. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bez problemów zdobywają tłumy nowych sympatyków, którzy są gotowi wydać grube pieniądze na albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ulubionego artystę. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o My Mine, stworzonym od podstaw przez Laser Dance. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Zostawmy opinie ludzi za plecami, bo pewnie chcesz poznać Laser Dance - My Mine? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Bardzo możliwe, że na codzień słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o My Mine, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Laser Dance? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdej empetrójki z serwisu Wrzuta. Właśnie dzisiaj skończyły się Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne strony, na których poszukiwałeś darmowych utworów - znajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie rozbudowanego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu tekstu, dla przykładu Laser Dance - My Mine, pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Twój ruch. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w stacjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem jest ściągnięcie sporej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz niezliczoną ilość empetrójek, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj