Refflex - Viteza Luminii

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:39
Data dodania: 19.09.2010 19:27:20
Rozmiar pliku: 3,34 MB
Tagi: Refflex, Viteza Luminii, viteza, luminii, rumunia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Refflex_-_Viteza_Luminii.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to trzy i trzydzieści cztery setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Viteza Luminii", której wykonawcą jest Refflex. Utwór w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku mp3 Refflex - Viteza Luminii do dziś. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Refflex - Viteza Luminii to kawałek, który staje się coraz bardziej popularny, nie zawsze w gronie wielbicieli tego gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że Refflex jest w stanie nagrać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Znajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. Posiadamy także wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko ten rodzaj, który reprezentuje sobą Refflex - Viteza Luminii. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Na dodatek regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu okazji. Nie zawsze muszą to być głośne domówki. Te utwory możesz także włączyć przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, które tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być zadowoleni szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość dźwięku i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Viteza Luminii? Download tego utworu to tylko kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych portalach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Lecz jednak mamy tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł zrobić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie zwiększać kolekcję darmowych utworów, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas nie ma, na pewno błyskawicznie pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj