Refflex - Viteza Luminii

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:39
Data dodania: 19.09.2010 19:27:20
Rozmiar pliku: 3,34 MB
Tagi: Refflex, Viteza Luminii
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Refflex_-_Viteza_Luminii.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz ma rozmiar trzy i trzydzieści cztery setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez Refflex, której nazwa brzmi Viteza Luminii. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Refflex - Viteza Luminii do dnia dzisiejszego. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się artystów, również za sprawą portali takich jak nasz, z których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład Refflex - Viteza Luminii. Czy warto się z tym zapoznać?

Refflex bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Viteza Luminii, świetna kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o żadne koszty - całość udostępnionych tu utworów jest całkowicie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tu jest tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, wybierz Viteza Luminii, autorstwa Refflex. Już teraz ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, czemu Refflex - Viteza Luminii jest ostatnio tak znana. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten artysta produkuje przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj