Hey Monday - Wish You Were Here

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:19
Data dodania: 19.09.2010 19:31:03
Rozmiar pliku: 7,57 MB
Tagi: Hey Monday, Wish You Were Here, hey, monday, wish, you, were, here, pop, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Hey_Monday_-_Wish_You_Were_Here.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około siedem i pięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dziewiętnaście sekund. Jest to kawałek tytułem "Wish You Were Here", którego wykonawcą jest Hey Monday. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem niezwykle wdzięczni, gdybyś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała nigdy utworu muzycznego Hey Monday - Wish You Were Here. Żadna osoba jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zostaniesz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Wish You Were Here, której autorem jest Hey Monday, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Hey Monday - Wish You Were Here, a następnie przegrać go na telefon.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niezwykle prostych do realizacji sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś wrzucić na telefon Wish You Were Here? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych artystów. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny przypływ ludzi, którzy wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Być może marzysz o tym, żeby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj