Thousand Foot Krutch - Outta Control

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:28
Data dodania: 19.09.2010 19:35:18
Rozmiar pliku: 3,18 MB
Tagi: Thousand Foot Krutch, Outta Control, thousand, foot, krutch, outta, control, metal, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Thousand_Foot_Krutch_-_Outta_Control.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i osiemnaście setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia osiem sekund. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Outta Control", którego wykonawcą jest Thousand Foot Krutch. Utwór w formacie mp3, który teraz słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego kawałka. Będziemy więc uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Thousand Foot Krutch - Outta Control do dzisiaj. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe piosenki i nowe albumy, które z miejsca zdobywają serca fanów. Jednym z takich twórców jest Thousand Foot Krutch, a najnowszy przebój Outta Control to mistrzostwo w dziedzinie tworzenia muzyki, a to głownie przez znakomite brzmienie i niesamowitą jakość dźwięku.

Pewnie pragnąłbyś sam przekonać się, jak brzmi Thousand Foot Krutch - Outta Control? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Bardzo możliwe, że na codzień słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Outta Control, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach piosenki Thousand Foot Krutch? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej empetrójki z tego serwisu. Od teraz nie musisz szukać darmowych piosenek na nieciekawych, niebezpiecznych portalach - znajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą niesamowicie pojemną bazą utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu tekstu, na przykład Thousand Foot Krutch - Outta Control, otrzymasz wyniki, z których przejdziesz bezpośrednio do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w stacjach radiowych. Z tego względu niezłym wyjściem jest pobranie porządnej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość empetrójek, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj