KusHa - Destination (Extended Mix for My Angel)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:09
Data dodania: 19.09.2010 19:46:31
Rozmiar pliku: 9,44 MB
Tagi: KusHa, Destination (Extended Mix for My Angel), ExtendedKusHa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KusHa_-_Destination_(Extended_Mix_for_My_Angel).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz ma rozmiar dziewięć i czterdzieści cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na pięć minut i dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez KusHa, którego nazwa brzmi Destination (Extended Mix for My Angel). Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku mp3 KusHa - Destination (Extended Mix for My Angel). Żaden odwiedzający jak na razie nie raczył skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Destination (Extended Mix for My Angel), której autorem jest KusHa, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, jak choćby KusHa - Destination (Extended Mix for My Angel), a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do zrobienia rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Destination (Extended Mix for My Angel)? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy pragną na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, by ludzie pewnego dnia ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj