Jungle - Barrington Levy feat Aphrodite - Under...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:53
Data dodania: 19.09.2010 19:48:09
Rozmiar pliku: 7,22 MB
Tagi: Jungle, Barrington Levy feat Aphrodite, Under...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jungle_-_Barrington_Levy_feat_Aphrodite_-_Under....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz odtwarzasz to siedem i dwadzieścia dwa setnych megabajta. A jego długość to siedem minut i pięćdziesiąt trzy sekundy. To jeden z wielu piosenek wykonawcy Jungle, której tytuł brzmi Barrington Levy feat Aphrodite. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Jungle - Barrington Levy feat Aphrodite - Under... do dziś. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Barrington Levy feat Aphrodite. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Jungle - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Jungle - Barrington Levy feat Aphrodite - Under..., a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do realizacji tricków, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na telefon Barrington Levy feat Aphrodite? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej bazy piosenek i poznanie nowych muzyków. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj