Fokus - Desperados feat. Rahim

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:54
Data dodania: 19.09.2010 19:48:19
Rozmiar pliku: 2,65 MB
Tagi: Fokus, Desperados feat. Rahim, desperados, feat, rahim
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fokus_-_Desperados_feat._Rahim.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który aktualnie masz otworzoną to około dwa i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Jest to jeden z wielu dzieł nagranych przez Fokus, którego nazwa brzmi Desperados feat. Rahim. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Piosenka Fokus - Desperados feat. Rahim nie została jeszcze nigdy pobrana. Nikt jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Desperados feat. Rahim, którą wykonuje Fokus, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Fokus - Desperados feat. Rahim, a następnie wrzucić go na telefon.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do realizacji sztuczek, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś przerzucić na telefon Desperados feat. Rahim? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj