02. Save Yourself

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:01
Data dodania: 19.09.2010 19:52:20
Rozmiar pliku: 2,77 MB
Tagi: james, morrison
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

02._Save_Yourself.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to około dwa i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i jeden sekunde. Jest to miejsce, w którym masz możliwość ściągnięcia i posłuchania piosenki 02. Save Yourself. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go dodał. Piosenka 02. Save Yourself nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład 02. Save Yourself. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją 02. Save Yourself - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu 02. Save Yourself, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania chwytów, przez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na telefon 02. Save Yourself? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by ludzie w przyszłości pobierali Twoje hity - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj