LM.C - Oh My Juliet

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:41
Data dodania: 19.09.2010 19:53:11
Rozmiar pliku: 3,38 MB
Tagi: LM.C, Oh My Juliet, lmc, oh, my, juliet
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

LM.C_-_Oh_My_Juliet.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży trzy i trzydzieści osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Oh My Juliet", której autorem jest LM.C. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tego pliku mp3 nikt nie dodał jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik LM.C - Oh My Juliet nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Żaden użytkownik do dzisiaj nie raczył dodać komentarza do tego utworu, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się LM.C - Oh My Juliet. Czy warto przesłuchać ten utwór?

LM.C bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć piosenki. Jak mnóstwo początkujących wykonawców, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Oh My Juliet, niezwykła piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz spotkać na podobnych stronach. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek portalami - tu znajduje się tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a także szybko i za darmo.

Oh My Juliet, której autorem jest LM.C, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy LM.C - Oh My Juliet i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. LM.C nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj