Agalloch - Our Fortress Is Burning... III - The...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:02
Data dodania: 19.09.2010 19:54:20
Rozmiar pliku: 6,43 MB
Tagi: Agalloch, Our Fortress Is Burning... III, The..., our, fortress, is, burning, iii, progressive, doom, post-metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Agalloch_-_Our_Fortress_Is_Burning..._III_-_The....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej sześć i czterdzieści trzy setnych megabajta. A jego czas trwania to siedem minut i dwa sekundy. To utwór w formacie mp3 tytułem "Our Fortress Is Burning... III", którego autorem jest Agalloch. Kawałek w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku mp3 Agalloch - Our Fortress Is Burning... III - The.... Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku audio, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Agalloch - Our Fortress Is Burning... III - The.... Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Agalloch jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Our Fortress Is Burning... III, świetna piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Ważne jest także to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na Our Fortress Is Burning... III, której kompozytorem jest Agalloch. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiej przyczyny Agalloch - Our Fortress Is Burning... III - The... jest ostatnio tak znana. Agalloch nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj