Dj WoldiMord - Wiejski set 22.01.2010

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 58:32
Data dodania: 19.09.2010 20:01:00
Rozmiar pliku: 80,4 MB
Tagi: Dj WoldiMord, Wiejski set 22.01.2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_WoldiMord_-_Wiejski_set_22.01.2010.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to około osiemdziesiąt i cztery setnych megabajta. A jego długość oscyluje na pięćdziesiąt osiem minut i trzydzieści dwa sekundy. To jeden z wielu dzieł wykonawcy Dj WoldiMord, którego tytuł to Wiejski set 22.01.2010. Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go dodał. Plik Dj WoldiMord - Wiejski set 22.01.2010 nie został do dziś nigdy pobrany. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe albumy, które w jednej chwili zdobywają serca ludzi. Jednym z takich wykonawców jest Dj WoldiMord, a tegoroczny hit Wiejski set 22.01.2010 to najwyższy poziom w kwestii komponowania muzyki, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

Pewnie osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Dj WoldiMord - Wiejski set 22.01.2010? Pobierz mp3 z naszego portalu, a przekonasz, dlaczego ten kawałek zyskuje same dobre opinie wśród krytyków i słuchaczy. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Wiejski set 22.01.2010, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Dj WoldiMord? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to świetny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnej piosenki z tego serwisu. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie do końca przyjazne, na których poszukiwałeś bezpłatnych utworów - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym ogromnie rozbudowanym zbiorem empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Dj WoldiMord - Wiejski set 22.01.2010, wyświetlą Ci się wyniki, z których zostaniesz przekierowany wprost do strony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas pobierzesz darmowe mp3. Jeśli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz jak najszybciej ściągnąć dużo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, niezwykłych utworów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj