H0w feat. DJ L0rd - Diss na Madafakerskiego Mad...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:14
Data dodania: 19.09.2010 20:01:17
Rozmiar pliku: 1,69 MB
Tagi: H0w feat. DJ L0rd, Diss na Madafakerskiego Mad..., diss
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

H0w_feat._DJ_L0rd_-_Diss_na_Madafakerskiego_Mad....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który teraz słuchasz to jeden i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to jeden minute i czternaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Diss na Madafakerskiego Mad...", której autorem jest H0w feat. DJ L0rd. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, gdybyś takowy zaproponował. Piosenka H0w feat. DJ L0rd - Diss na Madafakerskiego Mad... nie została do dziś nigdy pobrana. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która zechciałaby skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Diss na Madafakerskiego Mad..., którą wykonuje H0w feat. DJ L0rd, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów podbijają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, na przykład H0w feat. DJ L0rd - Diss na Madafakerskiego Mad..., a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niezwykle łatwych do zrobienia chwytów, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Diss na Madafakerskiego Mad...? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj