To jest taka muzyka - electro!

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:59
Data dodania: 19.09.2010 20:04:29
Rozmiar pliku: 1,82 MB
Tagi: To jest taka muzyka, electro!, taka, muzyka, electro
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

To_jest_taka_muzyka_-_electro!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz zajmuje jeden i osiemdziesiąt dwa setnych megabajta. Zaś jego długość to jeden minute i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Jest to utwór tytułem "electro!", którego autorem jest To jest taka muzyka. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Nikt nie pobrał pliku To jest taka muzyka - electro! jak na razie. Żaden odwiedzający do tej pory nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - electro!, którą wykonuje To jest taka muzyka, znany z tworzenia utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i pobierać mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby To jest taka muzyka - electro!, a następnie przegrać go na telefon.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do zrobienia tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 electro!? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś już każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj