BubekEPT Ft. Kraviec, WoJtAsEPT - Bez Szans

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:51
Data dodania: 19.09.2010 20:10:06
Rozmiar pliku: 3,91 MB
Tagi: BubekEPT Ft. Kraviec WoJtAsEPT, Bez Szans, elita, podziemnego, terroru, ept, 2009, rap2010, wojtasept, bubekept, awangarda
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

BubekEPT_Ft._Kraviec,_WoJtAsEPT_-_Bez_Szans.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje trzy i dziewięćdziesiąt jeden setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt jeden sekund. Jest to jeden z wielu utworów autorstwa BubekEPT Ft. Kraviec, WoJtAsEPT, którego tytuł to Bez Szans. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka BubekEPT Ft. Kraviec, WoJtAsEPT - Bez Szans nie została do dziś nigdy pobrana. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się BubekEPT Ft. Kraviec, WoJtAsEPT - Bez Szans. Czy warto przesłuchać ten utwór?

BubekEPT Ft. Kraviec, WoJtAsEPT jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość początkujących artystów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Bez Szans, świetna piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Ważne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a co więcej szybko i za darmo.

Bez Szans, autorstwa BubekEPT Ft. Kraviec, WoJtAsEPT, to świetna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiego powodu BubekEPT Ft. Kraviec, WoJtAsEPT - Bez Szans jest ostatnio na topie. BubekEPT Ft. Kraviec, WoJtAsEPT nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj