WoJtAsEPT&CGN - Mój Świat

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:46
Data dodania: 19.09.2010 20:10:06
Rozmiar pliku: 3,80 MB
Tagi: WoJtAsEPT&CGN, Mój Świat, rap2010, wojtasept, elitapodziemne...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

WoJtAsEPT&CGN_-_Mój_Świat.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie słuchasz to trzy i osiemdziesiąt setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści sześć sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 o tytule "Mój Świat", którego autorem jest WoJtAsEPT&CGN. Plik mp3, który aktualnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 25 wrzesnia 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, gdybyś go zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał pliku WoJtAsEPT&CGN - Mój Świat do tej pory. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która zechciałaby skomentować ten plik muzyczny, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Mój Świat, której autorem jest WoJtAsEPT&CGN, znany z tworzenia utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, jak choćby WoJtAsEPT&CGN - Mój Świat, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do wykonania rozwiązań, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon Mój Świat? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Dziś już każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj