02 - Dr Miód - Dziwka Jebano

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:02
Data dodania: 19.09.2010 20:10:38
Rozmiar pliku: 2,78 MB
Tagi: Dr Miód, Dziwka Jebano
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

02_-_Dr_Miód_-_Dziwka_Jebano.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który teraz słyszysz to około dwa i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dwa sekundy. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez Dr Miód, której nazwa brzmi Dziwka Jebano. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku. Będziemy zatem niezwykle uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Piosenka 02 - Dr Miód - Dziwka Jebano nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które od razu podbijają serca fanów. Takim twórcą jest właśnie Dr Miód, a najnowszy przebój Dziwka Jebano jest obecnie głośno komentowany na stronach internetowych, a to głownie przez znakomite brzmienie i niesamowitą jakość dźwięku.

Pewnie sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest 02 - Dr Miód - Dziwka Jebano? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zbiera same przychylne opinie między krytykami i słuchaczami. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Dziwka Jebano, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć tę piosenkę Dr Miód? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej empetrójki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać darmowych utworów na różnych, podejrzanych serwisach - odszukasz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie pojemnym zbiorem piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki 02 - Dr Miód - Dziwka Jebano, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Ciebie. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Z tego względu dobrym wyjściem będzie pobranie porządnej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę proste, parę ruchów myszką i voila! - w zamian dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj