Dj-Thomas Van Nix (Plastic girl-Better off alone)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:38
Data dodania: 19.09.2010 20:14:42
Rozmiar pliku: 6,37 MB
Tagi: Thomas Van Nix (Plastic girl, Better off alone)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj-Thomas_Van_Nix_(Plastic_girl-Better_off_alone).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie odtwarzasz to sześć i trzydzieści siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści osiem sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Thomas Van Nix (Plastic girl, którego nazwa to Better off alone). W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego utworu nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Utwór Dj-Thomas Van Nix (Plastic girl-Better off alone) nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Better off alone). Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Thomas Van Nix (Plastic girl, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Dj-Thomas Van Nix (Plastic girl-Better off alone), a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niezwykle łatwych do wykonania rozwiązań, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na telefon Better off alone)? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojej biblioteki piosenek i poznanie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje hity - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj