08. Dżem - Mała aleja róż

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:35
Data dodania: 19.09.2010 20:16:32
Rozmiar pliku: 7,68 MB
Tagi: 08. Dżem, Mała aleja róż
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

08._Dżem_-_Mała_aleja_róż.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej siedem i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość to pięć minut i trzydzieści pięć sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez 08. Dżem, której nazwa brzmi Mała aleja róż. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś go dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku mp3 08. Dżem - Mała aleja róż. Żadna osoba do tej pory nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zanurzyć się w świat muzyki. Czeka na Ciebie mnóstwo darmowych utworów, wszystko co musisz zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Mała aleja róż? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym poradzi.

08. Dżem to poważany i modny autor w świecie muzyki. Piosenki, które tworzy, w mgnieniu oka wdrapują się na szczyty list przebojów. Nie inaczej jest z Mała aleja róż. Download tej empetrójki możesz przeprowadzić na naszym portalu. To jedynie kilka kliknięć, dzielących Cię od słuchania tego utworu, bez potrzeby wchodzenia na Wrzutę albo inne strony.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość słuchania muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Chcesz posłuchać utworów w telefonie albo odtwarzaczu? Nic prostszego - pobierz 08. Dżem - Mała aleja róż i ciesz się nią gdzie chcesz, bez żadnych trudności.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych opłat! Całość jest absolutnie za darmo, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz zrobić nic poza wytypowaniem utworu i ściągnięciem go. Pobieranie utworów z serwisu Wrzuta jest znakomitym wyjściem dla osób, które wolą najpierw posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, i w następstwie tego to zakupić.

Nie bierz niczego po omacku i nie zaśmiecaj sobie komputera - przesłuchaj darmowe mp3, nim je pobierzesz. Jeśli taki utwór Ci się nie spodoba, w każdym momencie jesteś w stanie kliknąć na inny. Ale Mała aleja róż, który nagrał 08. Dżem, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj