Pendulum - Witchcraft

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:13
Data dodania: 19.09.2010 20:17:08
Rozmiar pliku: 3,86 MB
Tagi: Pendulum, Witchcraft
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pendulum_-_Witchcraft.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie słuchasz to mniejwięcej trzy i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzynaście sekund. Uruchomiłeś utwór tytułem "Witchcraft", którego wykonawcą jest Pendulum. Utwór, który obecnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio Pendulum - Witchcraft. Żadna osoba do dzisiaj nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć twórczość coraz to nowych artystów, także dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Pendulum - Witchcraft. Czemu właśnie ten kawałek?

Pendulum bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Witchcraft, niezwykła kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tu na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które można spotkać na podobnych stronach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tutaj znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Witchcraft, autorstwa Pendulum. Nie zwlekaj, aż Pendulum - Witchcraft stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Pendulum nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj