Berlin - Take my breath away

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:13
Data dodania: 19.09.2010 20:19:45
Rozmiar pliku: 3,86 MB
Tagi: Berlin, Take my breath away, take, my, breath, away
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Berlin_-_Take_my_breath_away.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz zajmuje trzy i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i trzynaście sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Berlin, której nazwa brzmi Take my breath away. Utwór mp3, który w tym momencie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego kawałka. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku mp3 Berlin - Take my breath away. Żaden użytkownik do dziś nie zechciał dodać komentarza do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe piosenki i nowe wydawnictwa, które w jednej chwili zdobywają serca ludzi. Takim muzykiem jest właśnie Berlin, a najnowszy przebój Take my breath away jest już głośno komentowany w świecie muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i niesamowitą jakość dźwięku.

Zostawmy opinie innych za sobą, bo pewnie pragniesz poznać Berlin - Take my breath away? Pobierz mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, dlaczego ten kawałek zyskuje same dobre recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w dziedzinie muzycznych trendów. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Take my breath away, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Berlin? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnej piosenki z tego serwisu. Właśnie dziś skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie całkiem przyjazne, gdzie poszukiwałeś darmowych piosenek - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno rozbudowaną bazą kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Berlin - Take my breath away, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Ciebie. Jeśli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co podają nam komercyjne radia, powinieneś błyskawicznie ściągnąć sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, znakomitych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj