Haratacze - Mydełko Fa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:28
Data dodania: 19.09.2010 20:21:20
Rozmiar pliku: 2,26 MB
Tagi: Haratacze, Mydełko Fa, mydełko, fa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Haratacze_-_Mydełko_Fa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który teraz słuchasz to mniejwięcej dwa i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Długość to dwa minuty i dwadzieścia osiem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Haratacze, której nazwa to Mydełko Fa. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś takowy zaproponował. Nikt nie pobrał pliku audio Haratacze - Mydełko Fa dotychczas. Żadna osoba do tej pory nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Mydełko Fa. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Haratacze - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele jego utworów gości na licznych eventach. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany kawałek, na przykład Haratacze - Mydełko Fa, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka bardzo sprytnych do zrobienia rozwiązań, poprzez które bardzo szybko na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Mydełko Fa? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Dziś dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj