VisMaior-życie jakie jest

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:09
Data dodania: 19.09.2010 20:23:46
Rozmiar pliku: 2,88 MB
Tagi: VisMaior, życie jakie jest, gliwice, vis, maior, piti, słyszu, slyszu, sosnica, sośnica, labedy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

VisMaior-życie_jakie_jest.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje dwa i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dziewięć sekund. To utwór o tytule "życie jakie jest", którego autorem jest VisMaior. W środę, 22 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Nikt nie ściągnął utworu muzycznego VisMaior-życie jakie jest do dziś. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - życie jakie jest, której autorem jest VisMaior, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby VisMaior-życie jakie jest, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie prostych do realizacji sztuczek, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 życie jakie jest? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek i poznanie nowych muzyków. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj