wciąż za tobą idę

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:10
Data dodania: 19.09.2010 20:24:38
Rozmiar pliku: 3,81 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

wciąż_za_tobą_idę.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i osiemdziesiąt jeden setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dziesięć sekund. Jest to miejsce, w którym masz możliwość zassania i odtworzenia utworu wciąż za tobą idę. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór wciąż za tobą idę nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

wciąż za tobą idę coraz szybciej zdobywa popularność pośród dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że wciąż za tobą idę jest w stanie nagrać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i nucimy je nawet bez udziału świadomości.

Odszukasz tutaj muzykę, która została podzielona na gatunki. Posiadamy wiele odmian muzyki, to nie zawsze taki rodzaj, który reprezentuje sobą wciąż za tobą idę. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Dodatkowo regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze będą to być ogromne imprezy. Wiele z tych utworów bardzo chętnie posłuchasz w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni szczególnie ludzie, którzy cenią sobie czystość dźwięku i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony wciąż za tobą idę? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Na pewno sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z innych witryn. Ale jednak posiadamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie powiększać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dorzucamy tam kolejne, nowe utwory. Pobierz mp3, na które masz ochotę - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że błyskawicznie znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj