Brokencyde - Tipsy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:57
Data dodania: 19.09.2010 20:24:39
Rozmiar pliku: 4,54 MB
Tagi: Brokencyde, Tipsy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Brokencyde_-_Tipsy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to około cztery i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa Brokencyde, którego nazwa brzmi Tipsy. Utwór mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Brokencyde - Tipsy nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe płyty, które w jednej chwili zdobywają serca fanów. Takim muzykiem jest właśnie Brokencyde, a najnowszy przebój Tipsy to najwyższy poziom w dziedzinie komponowania muzyki, a rozgłos zawdzięcza znakomitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Brokencyde - Tipsy? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, przez co ten kawałek zbiera same przychylne recenzje między krytykami i słuchaczami. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Tipsy, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Brokencyde? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to świetny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz poszukiwać darmowych piosenek na różnych, nie do końca przyjaznych portalach - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno pojemną bazą piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Brokencyde - Tipsy, pojawią się wyniki, skąd przejdziesz bezpośrednio do strony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co serwują nam komercyjne radia, powinieneś jak najszybciej pobrać sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian dostaniesz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, wspaniałymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj