Blutengel - Her Song

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:27
Data dodania: 19.09.2010 20:26:34
Rozmiar pliku: 2,24 MB
Tagi: Blutengel, Her Song, electro-goth, goth, electro, futurepop, her, song
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Blutengel_-_Her_Song.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to dwa i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia siedem sekund. Jest to utwór o tytule "Her Song", którego wykonawcą jest Blutengel. Utwór mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Plik Blutengel - Her Song nie został do tej pory ani razu pobrany. Nikt do tej pory nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy może odkryć twórczość nowo pojawiających się wykonawców, również dzięki serwisom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu Blutengel - Her Song. Czy warto tego posłuchać?

Blutengel jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Her Song, znakomita piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz martwić się o żadne opłaty - całość udostępnionych tu utworów jest całkowicie darmowa, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie można spotkać na podobnych stronach. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i darmowe. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na Her Song, autorstwa Blutengel. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, czemu Blutengel - Her Song jest teraz tak popularna. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor produkuje przebój za przebojem, podobnie jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj