07. Zany - Animated Audio

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 14:06
Data dodania: 19.09.2010 20:30:58
Rozmiar pliku: 4,84 MB
Tagi: 07. Zany, Animated Audio, Zany, Animated, Audio
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

07._Zany_-_Animated_Audio.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej cztery i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na czternaście minut i sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Animated Audio", której wykonawcą jest 07. Zany. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego utworu nie zaproponowano jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego 07. Zany - Animated Audio dotychczas. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Animated Audio. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją 07. Zany, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, jak choćby 07. Zany - Animated Audio, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do realizacji chwytów, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz ściągnąć na telefon Animated Audio? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnej biblioteki piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj