BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1 - Boomer Flees

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:17
Data dodania: 19.09.2010 20:32:43
Rozmiar pliku: 1,75 MB
Tagi: BATTLESTAR GALACTICA SEASON 1, Boomer Flees, battlestar, galactica, season, boomer, flees, soundtrack, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

BATTLESTAR_GALACTICA,_SEASON_1_-_Boomer_Flees.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej jeden i siedemdziesiąt pięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na jeden minute i siedemnaście sekund. Jest to piosenka tytułem "Boomer Flees", której autorem jest BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1. Utwór, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1 - Boomer Flees nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu trochę dłużej.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Boomer Flees. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1 - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś mógł ignorować inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1 - Boomer Flees, a następnie wrzucić go na telefon.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz ściągnąć na telefon Boomer Flees? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może myślisz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj