BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1 - Baltar Panics

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:46
Data dodania: 19.09.2010 20:32:43
Rozmiar pliku: 2,23 MB
Tagi: BATTLESTAR GALACTICA SEASON 1, Baltar Panics, battlestar, galactica, season, baltar, panics, soundtrack, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

BATTLESTAR_GALACTICA,_SEASON_1_-_Baltar_Panics.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz zajmuje dwa i dwadzieścia trzy setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to jeden minute i czterdzieści sześć sekund. To utwór w formacie mp3 tytułem "Baltar Panics", którego autorem jest BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku mp3. Byliśbyśmy zatem szczęśliwi, jeśli byś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy pliku BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1 - Baltar Panics. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi twórcy, którzy bez problemów zjednują sobie tłumy wiernych słuchaczy, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty, aby tylko wesprzeć ulubionego artystę. Analogicznie jest z przebojem Baltar Panics, stworzonym od podstaw przez BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1. Kawałek ten szturmem zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Zostawmy zdania innych za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1 - Baltar Panics? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne opinie między krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być zacofanym w kwestii tego, co jest trendy w muzyce. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Baltar Panics, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach kawałka BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie każdej piosenki z tego serwisu. Właśnie dzisiaj skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych stron - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niesamowicie pojemną bazą kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu hasła, np. BATTLESTAR GALACTICA, SEASON 1 - Baltar Panics, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Ciebie. Jeżeli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam stacje radiowe, powinieneś błyskawicznie ściągnąć sporo darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz ogrom hitów, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj