pyramids and stargates

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:08
Data dodania: 19.09.2010 20:33:59
Rozmiar pliku: 5,61 MB
Tagi: epic, fantasy, power, metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

pyramids_and_stargates.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar pięć i sześćdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość to sześć minut i osiem sekund. Jest to podstrona, na której masz możliwość ściągnięcia i odtwarzania pliku mp3 pyramids and stargates. W sobotę, 25 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała pliku pyramids and stargates jak na razie. Żaden użytkownik jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - pyramids and stargates, której autorem jest pyramids and stargates, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład pyramids and stargates, a następnie przegrać go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka bardzo sprytnych do realizacji rozwiązań, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Wolisz skopiować na telefon pyramids and stargates? Pobierz mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojej bazy piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły przypływ osób, które zaczynają na poważnie się tym zajmować. Być może marzysz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj