Acid Storm - Metal Beasts

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:12
Data dodania: 19.09.2010 20:34:09
Rozmiar pliku: 3,84 MB
Tagi: Acid Storm, Metal Beasts, thrash, storm, acid
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Acid_Storm_-_Metal_Beasts.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz waży trzy i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i dwanaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Metal Beasts", której wykonawcą jest Acid Storm. Utwór w formacie mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka żaden użytkownik nie dopasował jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku mp3 Acid Storm - Metal Beasts do dnia dzisiejszego. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy jest w stanie poznać twórczość coraz to nowych wykonawców, także za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Acid Storm - Metal Beasts. Czy warto tego posłuchać?

Acid Storm bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć utwory. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie kupią całe albumy, oczywiście jeżeli spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Metal Beasts, znakomita piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natrafisz tu na żadne haczyki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie możesz spotkać na analogicznych portalach. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na Metal Beasts, w wykonaniu Acid Storm. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Acid Storm - Metal Beasts i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca nagrywa przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj