Murderdolls - Dawn Of The Dead

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:43
Data dodania: 19.09.2010 20:34:38
Rozmiar pliku: 5,11 MB
Tagi: Murderdolls, Dawn Of The Dead, dawn, of, the, dead
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Murderdolls_-_Dawn_Of_The_Dead.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz zajmuje pięć i jedenaście setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Dawn Of The Dead", której wykonawcą jest Murderdolls. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku audio Murderdolls - Dawn Of The Dead. Żadna osoba jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, także za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, na przykład Murderdolls - Dawn Of The Dead. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Murderdolls bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho piosenkom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Dawn Of The Dead, genialna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Ważne jest też to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Puść w zapomnienie ciągłe oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Dawn Of The Dead, autorstwa Murderdolls, to świetna muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż Murderdolls - Dawn Of The Dead stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca produkuje przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj