Pochill - Porque

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 19.09.2010 20:35:47
Rozmiar pliku: 3,33 MB
Tagi: Pochill, Porque
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pochill_-_Porque.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i trzydzieści trzy setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 tytułem "Porque", którego wykonawcą jest Pochill. W sobotę, 25 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dziś żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku mp3 Pochill - Porque. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Pochill - Porque coraz sprawniej zdobywa rozgłos pośród dużej liczby słuchaczy, niekoniecznie tego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Pochill potrafi stworzyć chwytliwe, szybko wpadające w ucho przeboje, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odszukasz tu wiele gatunków muzyki. To nie jedynie taki rodzaj muzyki, do którego należy Pochill - Porque, lecz także wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Codziennie zaglądaj na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie muszą to być ogromne domówki. Te utwory możesz również włączyć przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być zadowoleni szczególnie ludzie, którzy doceniają najlepszą jakość i znakomite brzmienie z głośników.

Jesteś zainteresowany Porque? Download tego utworu to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cały proces nie różni się od tych z podobnych witryn. Lecz jednak jest tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie powiększać kolekcję darmowych utworów, które możesz ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Ściągnij mp3, na które masz chęć - jeżeli będzie tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj