episode666 - In Flames cover

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:43
Data dodania: 19.09.2010 20:37:24
Rozmiar pliku: 8,51 MB
Tagi: episode666, In Flames cover, in, flames, episode, 666, cover
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

episode666_-_In_Flames_cover.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to osiem i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści trzy sekundy. To plik mp3 tytułem "In Flames cover", którego wykonawcą jest episode666. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Do tej pory nikt nie ściągnął ani razu pliku mp3 episode666 - In Flames cover. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się episode666 - In Flames cover. Dlaczego właśnie ta piosenka?

episode666 bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Jak większość rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, o ile spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być In Flames cover, świetna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione utwory na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tu na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie bezpłatne. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tu jest wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na In Flames cover, której kompozytorem jest episode666. Nie czekaj, aż episode666 - In Flames cover stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. episode666 nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj