Frontliner - Time

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:48
Data dodania: 19.09.2010 20:37:55
Rozmiar pliku: 4,39 MB
Tagi: Frontliner, Time
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Frontliner_-_Time.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje cztery i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to piosenka tytułem "Time", której autorem jest Frontliner. Plik mp3, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś go dodał. Do dzisiaj nikt nie zapisał ani razu pliku audio Frontliner - Time. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Czeka na Ciebie bezlik darmowych kawałków, wszystko co powinieneś zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz Time? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym da radę.

Frontliner to lubiany oraz sławny autor w świecie muzyki. Jego piosenki błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów. Analogicznie jest z Time. Download pliku mp3 najłatwiej zrobić właśnie tutaj. To tylko kilka ruchów myszką, które dzielą Cię od słuchania tej piosenki, bez przymusu wchodzenia na Wrzutę lub podobne strony.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Chcesz posłuchać utworów na wieży lub w telefonie? Nic łatwiejszego - pobierz Frontliner - Time i włączaj ją gdziekolwiek zechcesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez żadnych opłat! Całość jest absolutnie za darmo, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz uczynić niczego poza wybraniem piosenki i pobraniem jej. Pobieranie hitów z serwisu Wrzuta jest znakomitym wyjściem dla ludzi, którzy chcą przedtem zapoznać się z konkretnym albumem lub utworem, i w następstwie tego to kupić.

Nie bierz niczego w ciemno i nie twórz nieporządku na dysku twardym - odsłuchaj darmowe mp3, zanim je ściągniesz. Gdy ten utwór Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie wybrać inny. Jednak Time, autorstwa Frontliner, jest ostatnimi czasy na topie - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj