Frontliner - Time

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:27
Data dodania: 19.09.2010 20:37:55
Rozmiar pliku: 4,98 MB
Tagi: Frontliner, Time
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Frontliner_-_Time.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz posiada rozmiar cztery i dziewięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość to pięć minut i dwadzieścia siedem sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 o tytule "Time", którego autorem jest Frontliner. W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego kawałka. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku mp3 Frontliner - Time. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Time, której autorem jest Frontliner, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne portale i pobierać mp3 prosto od nas. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony utwór, na przykład Frontliner - Time, a następnie skopiować go na telefon.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania tricków, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz skopiować na telefon Time? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnej biblioteki piosenek i odkrycie nowych muzyków. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj