Frontliner-Time ( 1st place on Fear FM list )

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:35
Data dodania: 19.09.2010 20:37:55
Rozmiar pliku: 1,45 MB
Tagi: Frontliner, Time ( 1st place on Fear FM list ), Time, 1st, place, on, Fear, FM, list
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Frontliner-Time_(_1st_place_on_Fear_FM_list_).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje jeden i czterdzieści pięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na jeden minute i trzydzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Time ( 1st place on Fear FM list )", której wykonawcą jest Frontliner. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie dodano dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Jak na razie żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku mp3 Frontliner-Time ( 1st place on Fear FM list ). Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten plik muzyczny, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Frontliner-Time ( 1st place on Fear FM list ). Czy warto przesłuchać ten utwór?

Frontliner jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. Tym sposobem można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Time ( 1st place on Fear FM list ), znakomita piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie powinieneś obawiać się o żadne koszty - wszystkie udostępnione tu utwory są zupełnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie można spotkać na analogicznych stronach. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, dobrym wyborem jest Time ( 1st place on Fear FM list ), w wykonaniu Frontliner. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, czemu Frontliner-Time ( 1st place on Fear FM list ) jest teraz tak popularna. Frontliner nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj