A-Lusion - Visual Perception

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:42
Data dodania: 19.09.2010 20:39:14
Rozmiar pliku: 8,46 MB
Tagi: Lusion, Visual Perception, a-lusion, visual, perception
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

A-Lusion_-_Visual_Perception.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży osiem i czterdzieści sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści dwa sekundy. Odtwarzasz plik mp3 tytułem "Visual Perception", którego autorem jest Lusion. W piatek, 17 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu żaden użytkownik nie dodał jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku A-Lusion - Visual Perception do dnia dzisiejszego. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Visual Perception. Znasz tę piosenkę, prawda? Stworzył ją Lusion - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się każdego dnia. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu A-Lusion - Visual Perception, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niezwykle prostych do zrealizowania sztuczek, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Visual Perception? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej biblioteki utworów i poznanie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj