Burst [Lazarus Bird] - Cripple God

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:43
Data dodania: 19.09.2010 20:39:21
Rozmiar pliku: 12,3 MB
Tagi: Burst [Lazarus Bird], Cripple God, burst, cripple, god, metal, 2008, lazarus, bird
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Burst_[Lazarus_Bird]_-_Cripple_God.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz waży dwanaście i trzy setnych megabajta. Zaś jego długość to sześć minut i czterdzieści trzy sekundy. To jeden z utworów autorstwa Burst [Lazarus Bird], którego nazwa brzmi Cripple God. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nikt nie zamieścił jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Burst [Lazarus Bird] - Cripple God nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Burst [Lazarus Bird] - Cripple God. Czemu właśnie ta piosenka?

Burst [Lazarus Bird] jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Cripple God, niezwykła kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na Cripple God, w wykonaniu Burst [Lazarus Bird]. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiego powodu Burst [Lazarus Bird] - Cripple God jest teraz na topie. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor tworzy przebój za przebojem, tak samo jest, jeśli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj