Bikini Kill - The CD Version of the First Two R...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:10
Data dodania: 19.09.2010 20:41:31
Rozmiar pliku: 4,35 MB
Tagi: Bikini Kill, The CD Version of the First Two R..., bikini, kill, punk, rock, riot, girl, grrrl
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bikini_Kill_-_The_CD_Version_of_the_First_Two_R....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz ma rozmiar cztery i trzydzieści pięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dziesięć sekund. Jest to jeden z utworów stworzonych przez Bikini Kill, którego tytuł brzmi The CD Version of the First Two R.... W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego utworu żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Utwór Bikini Kill - The CD Version of the First Two R... nie został jeszcze nigdy pobrany. Żadna osoba jeszcze nie miał ochoty skomentować tego utworu muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bez problemów zdobywają rzesze wiernych sympatyków, gotowych zapłacić spore kwoty za albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ulubionego twórcę. Podobnie jest z przebojem The CD Version of the First Two R..., stworzonym od podstaw przez Bikini Kill. Kawałek ten błyskawicznie podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pewnie osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Bikini Kill - The CD Version of the First Two R...? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten kawałek zbiera same przychylne opinie między słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz każdego dnia, i tak możesz pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być zacofanym w dziedzinie tego, co jest trendy w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o The CD Version of the First Two R..., a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Bikini Kill? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdego kawałka z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać darmowych hitów na nieciekawych, niebezpiecznych serwisach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niezwykle pojemnym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Bikini Kill - The CD Version of the First Two R..., wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Ciebie. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, jak również tym, co serwują nam stacje radiowe, powinieneś błyskawicznie pobrać dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę proste, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, wspaniałymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj