Bikini Kill - The CD Version of the First Two R...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:28
Data dodania: 19.09.2010 20:41:31
Rozmiar pliku: 1,69 MB
Tagi: Bikini Kill, The CD Version of the First Two R..., bikini, kill, punk, rock, riot, girl, grrrl
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bikini_Kill_-_The_CD_Version_of_the_First_Two_R....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz uruchomioną to około jeden i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. A jego długość to jeden minute i dwadzieścia osiem sekund. Jest to jeden z dzieł nagranych przez Bikini Kill, którego tytuł to The CD Version of the First Two R.... W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jak na razie żadna osoba nie ściągnęła nigdy utworu muzycznego Bikini Kill - The CD Version of the First Two R.... Żadna osoba dotychczas nie raczył skomentować tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko blaknie - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Bikini Kill - The CD Version of the First Two R.... Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Bikini Kill jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość mało znanych artystów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. Tym sposobem można zjednać sobie nowych fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być The CD Version of the First Two R..., znakomita piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych utworów, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość udostępnionych tu piosenek jest całkowicie darmowa, bez ukrytych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu znajduje się jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na The CD Version of the First Two R..., w wykonaniu Bikini Kill. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, dlaczego Bikini Kill - The CD Version of the First Two R... jest obecnie na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca produkuje przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj