Bikini Kill - The Singles - 06 - Anti-Pleasure ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:29
Data dodania: 19.09.2010 20:41:31
Rozmiar pliku: 2,84 MB
Tagi: Bikini Kill, The Singles, 06, Anti, Pleasure ..., bikini, kill, punk, rock, riot, girl, grrrl
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bikini_Kill_-_The_Singles_-_06_-_Anti-Pleasure_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży dwa i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. Jest to utwór tytułem "The Singles", którego wykonawcą jest Bikini Kill. Plik mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Do dziś żadna osoba nie pobrała ani razu pliku mp3 Bikini Kill - The Singles - 06 - Anti-Pleasure .... Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego utworu, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Bikini Kill - The Singles - 06 - Anti-Pleasure ... to utwór, który staje się coraz szybciej popularny, nie zawsze pośród miłośników tego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Bikini Kill jest w stanie napisać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. To nie zawsze taki rodzaj muzyki, do którego należy Bikini Kill - The Singles - 06 - Anti-Pleasure ..., lecz również wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Codziennie wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie muszą to być głośne domówki. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie włączysz w chwilach odpoczynku, delektując się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i znakomite brzmienie z głośników.

Interesuje Cię The Singles? Download tego utworu to jedynie kilka kroków. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cały proces nie odbiega od tych z podobnych portali. Ale jednak jest tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się regularnie zwiększać kolekcję darmowych piosenek, które możesz ściągnąć. Codziennie dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, na pewno błyskawicznie pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj