Mój Pies -Sabka 05

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:28
Data dodania: 19.09.2010 20:41:57
Rozmiar pliku: 216 KB
Tagi: Mój Pies, Sabka 05, pies, piesek, piesio, psiurek, psina, psinka, psiak, psiątko
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mój_Pies_-Sabka_05.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz waży dwieście szesnaście i zero setnych kilobajta. A jego czas trwania to zero minut i dwadzieścia osiem sekund. Uruchomiłeś utwór tytułem "Sabka 05", którego autorem jest Mój Pies. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie zaproponowano dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała ani razu pliku Mój Pies -Sabka 05. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie każdy może pobrać darmowe mp3, na przykład Mój Pies -Sabka 05. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Mój Pies jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo rozpoczynających karierę artystów, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie nowych fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Sabka 05, genialna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Ważne jest też to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Sabka 05, autorstwa Mój Pies, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż Mój Pies -Sabka 05 stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Mój Pies nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj