Galimatias - Adaś

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:56
Data dodania: 19.09.2010 20:49:00
Rozmiar pliku: 4,51 MB
Tagi: Galimatias, Adaś
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Galimatias_-_Adaś.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz ma rozmiar cztery i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez Galimatias, którego tytuł to Adaś. Utwór mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dopasował jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dziś żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio Galimatias - Adaś. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zwiedzić świata muzyki. Mamy dla Ciebie bezlik darmowych kawałków, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Adaś? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym da radę.

Galimatias jest znanym i cenionym twórcą w świecie muzyki. Jego utwory błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów. Tak samo stało się z Adaś. Download pliku mp3 najłatwiej zrobić na naszej stronie. To jedynie kilka kliknięć, które dzielą Cię od radowania się tym utworem, bez przymusu wchodzenia na Wrzutę lub podobne strony.

Poprzez nasze darmowym mp3 możesz słuchać muzyki dokładnie tam, gdzie zechcesz. Chcesz włączyć kawałki na wieży lub w telefonie? Więc nie zwlekaj - pobierz Galimatias - Adaś i włączaj ją gdzie zapragniesz, bez ograniczeń.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez pobierania pieniędzy! Całość jest całkowicie za darmo, wystarczy że wybierzesz piosenkę i pobierzesz ją, nie płacąc za to ani grosza. Pobieranie empetrójek z Wrzuty to znakomite wyjście dla tych, którzy pragną przedtem posłuchać dany utwór lub konkretną płytę, a dopiero później to nabyć.

Nie ściągaj niczego po omacku i nie zaśmiecaj sobie dysku twardego - przesłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Jeżeli ten kawałek Ci się nie spodoba, zawsze możesz przejść do innego. Ale Adaś, który wykonuje Galimatias, jest teraz bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i bez żadnych trudności wykorzystaj nasze wspaniałe narzędzie, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj