Dune - In The End

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 08:05
Data dodania: 19.09.2010 20:50:15
Rozmiar pliku: 11,0 MB
Tagi: Dune, In The End, in, the, end, 1995
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dune_-_In_The_End.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie słuchasz to około jedenaście i zero setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na osiem minut i pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "In The End", której autorem jest Dune. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego pliku. Zalecamy więc, abyś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu pliku mp3 Dune - In The End. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - In The End, którą wykonuje Dune, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne portale i pobierać mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany kawałek, jak choćby Dune - In The End, a następnie przegrać go na telefon.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania chwytów, poprzez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś ściągnąć na telefon In The End? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Obecnie już każdy może nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj