Dune - Future Is Now

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:58
Data dodania: 19.09.2010 20:50:15
Rozmiar pliku: 5,88 MB
Tagi: Dune, Future Is Now, future, is, now, 1995
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dune_-_Future_Is_Now.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz zajmuje pięć i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Dune, której tytuł brzmi Future Is Now. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy dodał. Piosenka Dune - Future Is Now nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które w jednej chwili zdobywają serca słuchaczy. Tak samo jest z przebojem Future Is Now, wykonywanym przez Dune. Przebój ten szturmem zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Dune - Future Is Now? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że normalnie słuchasz całkiem innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Future Is Now, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć tę piosenkę Dune? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Jednak my mamy na to znakomity sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdego utworu z tego serwisu. Właśnie dzisiaj na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych portali - odszukasz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu hasła, dla przykładu Dune - Future Is Now, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w stacjach radiowych. Z tego względu dobrym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość utworów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj