02. TAT - Sympathetic Lies

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:42
Data dodania: 19.09.2010 20:52:51
Rozmiar pliku: 3,39 MB
Tagi: 02. TAT, Sympathetic Lies, tat, sympathetic, lies
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

02._TAT_-_Sympathetic_Lies.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz ma rozmiar trzy i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści dwa sekundy. Jest to kawałek tytułem "Sympathetic Lies", którego wykonawcą jest 02. TAT. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego kawałka. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego 02. TAT - Sympathetic Lies do dnia dzisiejszego. Żaden odwiedzający do tej pory nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Sympathetic Lies, którą wykonuje 02. TAT, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony kawałek, na przykład 02. TAT - Sympathetic Lies, a następnie przegrać go na telefon.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo sprytnych do zrobienia rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Sympathetic Lies? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnej bazy utworów i poznanie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie kiedyś pobierali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj