13. TAT - Live for rock

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:40
Data dodania: 19.09.2010 20:52:51
Rozmiar pliku: 2,44 MB
Tagi: 13. TAT, Live for rock, tat, live, for, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

13._TAT_-_Live_for_rock.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to dwa i czterdzieści cztery setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez 13. TAT, którego nazwa to Live for rock. Utwór, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego kawałka. Byliśbyśmy więc bardzo wdzięczni, jeśli byś go dodał. Piosenka 13. TAT - Live for rock nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Live for rock, którą wykonuje 13. TAT, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, jak choćby 13. TAT - Live for rock, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Live for rock? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, aby ludzie w przyszłości pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj